Europass

Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Sn. Prof. Dr. Mustafa Necmi İLHAN, Amasya’da “Kariyer Seminerleri” etkinliğinde “Türkiye Yeterlilikler Çerçevesi, Mikroyeterlilikler ve Europass" başlıklı sunum yaptı.

Amasya Üniversitesi ev sahipliğinde 24 Mayıs 2024 tarihinde düzenlenen “Kariyer Seminerleri” etkinliğinde Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanımız Sn. Prof. Dr. Mustafa Necmi İLHAN "Türkiye Yeterlilikler Çerçevesi, Mikroyeterlilikler ve Europass" başlıklı sunum yaptı.

Etkinlik Ulusal Europass Merkezi Uzmanımız Emine AKYEL’in "AB Formatında CV Hazırlama ve Europass Araçlarıyla İş Fırsatlarına Erişim" başlıklı Europass semineri ve fuar kapsamında açılan Ulusal Europass Merkezi standında gerçekleştirilen bilgilendirmelerle akademisyenler ve öğrencilerin yoğun katılımıyla devam etti.

 

 

 

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Sn. Prof. Dr. Mustafa Necmi İLHAN, Amasya’da “Kariyer Seminerleri” etkinliğinde “Türkiye Yeterlilikler Çerçevesi, Mikroyeterlilikler ve Europass" başlıklı sunum yaptı.
-->