Europass

Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Sn. Prof. Dr. Mustafa Necmi İLHAN, Bartın’da 10. Kariyer ve İstihdam Günlerinde “Türkiye Yeterlilikler Çerçevesi, Mikroyeterlilikler ve Europass" başlıklı konferans verdi.

Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanımız Sn. Prof. Dr. Mustafa Necmi İLHAN, Bartın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Bartın Üniversitesi ev sahipliğinde 21-22 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirilen 10. Kariyer ve İstihdam Günleri kapsamında "Türkiye Yeterlilikler Çerçevesi, Mikroyeterlilikler ve Europass" başlıklı konferans verdi.

Etkinlik Ulusal Europass Merkezi uzmanımız Emine AKYEL’in “AB Standartlarında Kariyer Gelişimi ve İş İmkânları” başlıklı Europass semineri ve fuar kapsamında açılan Ulusal Europass Merkezi standında gerçekleştirilen bilgilendirmelerle akademisyenler ve öğrencilerin yoğun katılımıyla devam etti.

 

 

 

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Sn. Prof. Dr. Mustafa Necmi İLHAN, Bartın’da 10. Kariyer ve İstihdam Günlerinde “Türkiye Yeterlilikler Çerçevesi, Mikroyeterlilikler ve Europass" başlıklı konferans verdi.
-->