Europass

DENİZLİ DEVLET TEŞVİKLERİ FUARI'NDA EUROPASS, KARİYER FIRSATLARIYLA ÖNE ÇIKTI

04-05 Mayıs 2023 tarihlerinde Denizli'de gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından organize edilen Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’nde Ulusal Europass Merkezi katılım gösterdi. Fuar, gençlerin ve iş dünyasının kariyer planlamalarına destek olmayı amaçlayarak, Europass'ın sunduğu fırsatlar hakkında bilgi verdi.

Fuarda, Ulusal Europass Merkezi, Europass platformunun sunduğu iş, eğitim, staj ve gönüllülük başvuruları için kullanılabilen, Avrupa standardında CV ve Niyet Mektubu hazırlama imkanlarına değindi. Katılımcılara, Europass platformunun kullanıcı dostu, ücretsiz ve Türkçe dâhil 30 dilde hizmet verdiği bilgisi aktarıldı.

040523-8

Etkinlik boyunca, ziyaretçilere yönelik yapılan bilgilendirmelerde Europass platformunun ve Avrupa'daki kariyer fırsatlarının nasıl değerlendirileceği konusunda bilgi ve deneyim paylaşıldı. Katılımcılara, kariyer planlamalarında başarılı olmaları için öneriler ve ipuçları sunuldu.

040523-9

Denizli Devlet Teşvikleri Fuarı, yerel ve ulusal düzeydeki kamu ve özel sektör temsilcilerini bir araya getirerek, kariyer gelişimine ve istihdam olanaklarının artırılmasına katkıda bulunmayı hedefledi. Europass, bu etkinlikle önemli bir kariyer planlama aracı olarak dikkat çekti ve katılımcılara sunduğu avantajlarla öne çıktı.

040523-8

 

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler DENİZLİ DEVLET TEŞVİKLERİ FUARI'NDA EUROPASS, KARİYER FIRSATLARIYLA ÖNE ÇIKTI
-->