Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ GAZİANTEP İPEKYOLU KARİYER FUARINDA!

Ulusal Europass Merkezi 2-3 Mayıs tarihlerinde Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda ve Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen İpekyolu Kariyer Fuarı’na katılım sağladı. 17 üniversitenin paydaşlığı ile gerçekleştirilen etkinlik Gaziantep Valisi Davut Gül’ün açılış konuşmalarıyla başladı.

260523-3

Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından faaliyetleri yürütülen Ulusal Europass Merkezi kendisine ayrılan stantta Avrupa Standardında CV, Niyet Mektubu Hazırlama ve Europass hakkında bilgilendirmelerde bulundu ve ziyaretçilerin sorularını yanıtladı.

260523-4

 

Kariyer yolculuklarına yön vermek isteyen öğrencilere; AB çapında iş ve eğitim fırsatlarına erişimlerini kolaylaştıran, herkesin kullanımına açık, ücretsiz ve beceri, yeterlilik, deneyimlerin tek bir yerde belgelendirilmesini sağlayan bir AB girişimi olan Europass Platformu tanıtıldı.

260523-5

Ulusal Europass Merkezi 4-5 Mayıs tarihlerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek Denizli Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri ve Eskişehir İç Anadolu Kariyer Fuarı’na katılım sağlayarak, bilgilendirmelerine devam edecek…

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ GAZİANTEP İPEKYOLU KARİYER FUARINDA!
-->