Europass

VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı Hibe Faydalanıcılarından Türkiye Çevre Koruma Vakfının Gelişmiş Çevre Sektörü İçin Revize Ulusal Meslek Standartları Yeterlilikler İle VOC-Test Merkezinin Kurulması Projesinin Kapanış Toplantısı Gerçekleştirildi.

MYK’nin operasyon faydalanıcısı olduğu Türkiye Yeterlilikler Sisteminin ve Çerçevesinin Uygulanması Operasyonunun (TUYEP) hibe bileşenlerinden olan VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı kapsamında hibe almaya hak kazanan kuruluşlarımızdan TÜÇEV’in “Gelişmiş Çevre Sektörü İçin Revize Ulusal Meslek Standartları Yeterlilikler İle VOC-Test Merkezinin Kurulması Projesi”nin kapanış toplantısı 28 Nisan 2023 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi.

 Toplantının açılış konuşması MYK Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği Dairesi Başkanı V. Abdullah ÖZDEMİR tarafından yapıldı.

260523-1

Açılış konuşmasının ardından proje tanıtım sunumu gerçekleştirildi ve ardından Çevre – Atık Sektörü ve Mesleki Gelişim Alanları Genel Değerlendirmesi konulu panel ile program sona erdi.

260523-2

TÜÇEV, proje kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalarla 3 adet ulusal meslek standardı ve 4 adet ulusal yeterliliğin revizyonu ile 4 adet ulusal meslek standardı ve 4 adet ulusal yeterliliğin geliştirilmesi çalışmalarını tamamlamıştır. Akreditasyon ve yetkilendirme süreçleri kısa zamanda tamamlanacak ve kuruluş sınav ve belgelendirme faaliyetlerine başlayacaktır.

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler VOC-Test Merkezleri-III Hibe Programı Hibe Faydalanıcılarından Türkiye Çevre Koruma Vakfının Gelişmiş Çevre Sektörü İçin Revize Ulusal Meslek Standartları Yeterlilikler İle VOC-Test Merkezinin Kurulması Projesinin Kapanış Toplantısı Gerçekleştirildi.
-->