Europass

İzmir Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri'nde Ulusal Europass Merkezi Bilgi Paylaşımında Bulundu

27-28 Nisan 2023 tarihlerinde İzmir'de düzenlenen "İzmir Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri" etkinliğine, Ulusal Europass Merkezi de katılım sağladı. Etkinlik kapsamında, Cumhurbaşkanlığına bağlı kuruluşlar, bakanlıklar ve kamu kurumları, İzmirli vatandaşlarla bir araya geldi. Ulusal Europass Merkezi temsilcileri katılımcılara çevrim içi ve kullanıcı dostu Europass platformunu tanıtarak; iş, eğitim, staj ve gönüllülük başvurularında kullanılacak Europass CV ve Niyet Mektubu'nun kolaylıkla oluşturulabileceğini aktardı.

270423-2 

"Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında" temasıyla gerçekleştirilen İzmir Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri, gençlerin kamu kurumlarıyla bir araya gelerek iş birliği yapmasını hedefledi. Etkinlik kapsamında, Erasmus ve Avrupa Gönüllü Hizmeti başvurularında büyük öneme sahip olan Europass CV ve Niyet Mektubu hakkında detaylı bilgiler sunuldu. Bu sayede gençlerin başvurularında daha başarılı ve etkili olmalarına katkı sağlanması amaçlandı.

27-28 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleşen etkinlik, İzmirli gençler ve kamu kurumları arasında bilgi paylaşımı ve iş birliğini güçlendirdi. Ulusal Europass Merkezi temsilcileri tarafından paylaşılan bilgiler ışığında iş ve eğitim başvurularının daha etkili ve başarılı olması için gerekli belgelerin nasıl hazırlanacağı konusunda katılımcılara rehberlik sağlandı.

270423-3

270423-2

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler İzmir Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri'nde Ulusal Europass Merkezi Bilgi Paylaşımında Bulundu
-->