Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, ‘‘SAKARYA DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİNE’’ KATILDI.

Ulusal Europass Merkezi, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda 23-24 Temmuz 2022 tarihleri arasında Sakarya 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilen ve gençleri kamu kurumları ile buluşturma amacı taşıyan ‘‘Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri’’ etkinliği yaz dönemi programına katılım sağladı. ‘‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’’ sloganıyla gerçekleştirilen, kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin yer aldığı etkinlikte Ulusal Europass Merkezi stant açarak bilgilendirmelerde bulundu. Hedefini seçmek ve kariyerini planlamak isteyen gençlere; MYK faaliyetleri ile Avrupa’da ve Türkiye’de eğitim çalışma hakkında bireylere güvenilir bilgiler sunarak bilgi ve rehberlik sağlamayı hedefleyen Europass Platformu ve araçları hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

Ulusal Europass Merkezi standına yoğun ilginin gösterildiği etkinlikte; Europass’ın sunduğu dijital araçlar, şeffaflığı sağlayan açıklayıcı belgeler ve özellikle Europass CV ve Niyet Mektubu hazırlama konularında öğrencilere destek sağlandı.

 

Ulusal Europass Merkezi, “Sakarya Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” ardından 30-31 Temmuz 2022 tarihlerinde “Kocaeli Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri” kapsamında gençlerle buluşmaya devam edecek…

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, ‘‘SAKARYA DEVLET TEŞVİKLERİ TANITIM GÜNLERİNE’’ KATILDI.
-->