Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ ECO MOTİON ÖĞRENCİ TOPLULUĞUNA YÖNELİK ÇEVRİM İÇİ EUROPASS SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından faaliyetleri yürütülen Ulusal Europass Merkezi, 1 Aralık 2021 tarihinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Eco Motion Topluluğu öğrencilerine yönelik  "Avrupa Standardında CV, Niyet Mektubu Hazırlama ve Europass Araçlarıyla Avrupa Fırsatlarına Erişim" konulu ücretsiz seminerler gerçekleştirdi.

011221-1

Etkinlikte öğrencilere; öğrenimlerini, iş deneyimlerini, başarılarını kaydedebilecekleri, düzenleyebilecekleri ve güvenle saklayabilecekleri çevrim içi kişisel alan olan Europass Platformu hakkında detaylı bilgiler verildi. Ayrıca 29 Avrupa dilinde hizmet veren Europass Platformunu kullanarak, yeterliliklerini daha görünür hale getiren Avrupa’nın en yaygın kullanılan öz geçmiş formatı olan Europass CV hakkında katılımcılar bilgilendirildi. Son olarak öğrencilere Europass sosyal medya hesaplarını takip çağrısı yapılarak etkinlik sonlandırıldı.

011221-4

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ ECO MOTİON ÖĞRENCİ TOPLULUĞUNA YÖNELİK ÇEVRİM İÇİ EUROPASS SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.
-->