Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, YETKİLENDİRİLMİŞ BELGELENDİRME KURULUŞLARINA (YBK) YÖNELİK ÇEVRİM İÇİ EUROPASS SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Ulusal Europas Merkezi, 20 2021 tarihi sınav ve belgelendirme okullarına yönelik akredite olmuş, Yetki eğitilmiş Belgelendirme Kuruluşu içindir. Etkinlikte bulunma; Eğitim ve kariyerlerini yönetmelerine destek olan ve 29 Avrupa dili hizmet veren ''Yeni Europas Platformu ve Europass Merkezi Faaliyetleri'' hakkında bilgi verilmesine yönelik bilgi verildi.

 200821-1

Etkinlikte özellikle; Avrupa araçlarından yararlanabilen kullanıcılardan olan eğitimler hakkında bilgi veren bir formata sahip kullanıcı ve standart eğitim programları tarafından sağlanan bir formata sahip olan kullanıcılar hakkında bilgiler hakkında bilgi edinilebilir.

 200821-2

 

Son olarak, Europass'ın sunduğu bilgilerden, Europass araç ve içeriği ücretsiz olarak, kişisel olarak seçilmiş kişilerden kapsamlı ve Europass web tabanlı hizmetleri kullanan kişilerden geniş kapsamlı tanıtımlardan bahsederek sona erdirilir.


200821-1

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07

PAYLAŞIN

Sosyal ağlarda da bizi takibe devam edin!
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, YETKİLENDİRİLMİŞ BELGELENDİRME KURULUŞLARINA (YBK) YÖNELİK ÇEVRİM İÇİ EUROPASS SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ
-->