Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİNDE EUROPASS BİLGİLENDİRME SUNUMU GERÇEKLEŞTİRDİ-2018

Ulusal Europass Merkezi, 21 Mart 2018 tarihinde Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından düzenlenen Kariyer Zirvesi’nde, üniversite öğrencileri ve akademik personel ile buluştu. Üniversite öğrencileri ve akademik personelin katılımları ile gerçekleştirilen etkinlikte üniversiteli gençlere yönelik Europass Belgeleri ve AB standardında özgeçmiş hazırlama sunumu gerçekleştirildi.

 

Katılımcılara Europass belgelerinin becerilerini ve yeteneklerini görünür hale getirmelerini sağlayan standart bir format olduğu, belgelerin AB ülkelerinde yaygın olarak kullanıldığı, yurtiçi ve yurtdışı başvurularında kendilerini kurum ve kuruluşlara, işverenlere en etkin şekilde tanıtmalarına olanak sağladığı hakkında bilgiler verildi. Europass Çevrimiçi Editörünün kullanımı, bu platform üzerinde Europass CV ve Avrupa Beceriler Pasaportu hazırlama, Europass portfolyosu hazırlarken dikkat edilmesi gereken hususlar, özgeçmişi destekleyici Europass belgelerinin nasıl edinileceği ve kullanılacağı gibi birçok konuda katılımcılarla detaylı bilgi paylaşıldı. Etkinlik, katılımcıların sorularının yanıtlanması ile sonlandırıldı.

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİNDE EUROPASS BİLGİLENDİRME SUNUMU GERÇEKLEŞTİRDİ-2018