Europass

2017 YILI EUROPASS VİDEO YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ ANKARA’DA DÜZENLENDİ

Mesleki Yeterlilik Kurumu Ulusal Europass Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Europass Video Yarışması Ödül Töreni 28 Aralık 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen tören ile ilk üç sırada yer alıp ödüle hak kazanan videolar açıklandı ve video sahiplerine Kurum Başkanı Adem CEYLAN tarafından ödülleri takdim edildi. 

 

İkinci Avrupa Mesleki Beceriler Haftası etkinlikleri arasında yer alan ve “ Europass Hikayeni Anlat” teması ile Ekim ayında başlayan video yarışması kapsamında, katılımcılar tarafından beceri ve yetenekleri yansıtmada Europass belgelerinin bireylere sağladı avantaj ve faydalarının vurgulandığı videolar hazırlanmış, Ulusal Europass Merkezi web sitesinde yer alan elektronik başvuru sayfası üzerinden 24 Aralık 2017 tarihine kadar başvurular alınmıştır.

MYK bünyesinde oluşturulan Kurul tarafından yapılan değerlendirme sonucunda sıralamada ilk üçe girmeyi hak kazanan videolar belirlenmiştir. 1.lik ödülüne layık görülen “Europass Nedir?” isimli videonun sahibi Yavuz ÖZER, 2.lik ödülüne layık görülen “Kendini Anlat” isimli videonun sahibi Furkan ERBAŞ ve 3. lük ödülüne layık görülen “Herkes İçin Europass” isimli videonun sahibi Aytaç UZUNLAŞ’a ödüllerini Kurum Başkanı Sayın Adem Ceylan taldim etmiştir. Ödül kazanan videolara Ulusal Europass Merkezi sosyal medya hesaplarından ulaşılabilmektedir. Bu yıl ilki düzenlenen bu organizasyonun, gelecek yıllarda daha fazla katılım ve daha geniş bir kapsam ile özellikle gençlerle buluşması hedeflenmektedir.

  

Yarışma ile ilgili resimler ulaşmak için tıklayınız.

 

1. Video (Yavuz ÖZER)

 

2. Video (Furkan ERBAŞ)

 

3. Video (Aytaç UZUNLAŞ)

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07
Anasayfa tüm haberler 2017 YILI EUROPASS VİDEO YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ ANKARA’DA DÜZENLENDİ