Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, NİĞDE MİLLİ PİYANGO YURDUNDA EUROPASS BİLGİLENDİRME SUNUMU GERÇEKLEŞTİRDİ

Ulusal Europass Merkezi, “Europass Belgeleri ile Özgeçmiş Hazırlama ve Bu Belgelerin İş Hayatındaki Önemi” konulu bilgilendirme sunumu gerçekleştirmek üzere 15 Kasım 2017 tarihinde Niğde Milli Piyango Yurdunda üniversite öğrencileri ile buluştu. Etkinlikte, Europass belgelerinin ülkemizde ve Avrupa Birliğinde iş ve eğitim başvurularında kullanımı ile kullanıcılara sağlayacağı avantajlar hakkında öğrenciler bilgilendirildi.

 

Europass Çevrimiçi Editörünün kullanımı, bu platform üzerinde Europass CV ve Avrupa Beceriler Pasaportu hazırlama, Europass portfolyosu hazırlarken dikkat edilmesi gereken hususlar, özgeçmişi destekleyici Europass belgelerinin nasıl edinileceği ve kullanılacağı gibi birçok konuda katılımcılara detaylı bilgiler sunulan etkinlik, sorularının yanıtlanması ve mezuniyet sonrasında iş ve eğitim fırsatlarına erişimin nasıl kolaylaştırılacağına ilişkin değerlendirmelerin katılımcılar ile paylaşılmasının ardından sonuçlandırıldı.

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, NİĞDE MİLLİ PİYANGO YURDUNDA EUROPASS BİLGİLENDİRME SUNUMU GERÇEKLEŞTİRDİ