Europass

ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİNDE EUROPASS BİLGİLENDİRME SUNUMU GERÇEKLEŞTİRDİ

Ulusal Europass Merkezi, 26 Nisan 2017 tarihinde Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde düzenlenen Gençlik Ekranı Zirvesi’nde, “Europass Dokümanları ile Özgeçmiş Hazırlama ve Bu Dokümanların İş Hayatındaki Önemi” konulu bilgilendirme sunumunu gerçekleştirdi. Üniversite öğrencileri, mezun öğrenciler ve akademik personele yönelik gerçekleştirilen sunumda, Mesleki Yeterlilik Kurumu ve Ulusal Europass Merkezi tanıtılarak, Europass Dokümanları ve kullanımı hakkında bilgilendirme yapıldı.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tarafından yürütülen, Erasmus+ Programı, Ana Eylem 3 – Politik Reformuna Destek başlığı altında yürütülen ve temelde gençlerde ve özellikle üniversite öğrencilerinde girişimcilik ve kariyer yönetimi noktasında farkındalık oluşturmayı hedefleyen “Gençlik Ekranı" adlı proje kapsamında, 26-28 Nisan 2017 tarihlerinde Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Gençlik Ekranı Zirvesi düzenlenmektedir.


 

Ulusal Europass Merkezi personeli M. Hüdazan YAŞIN tarafından yapılan sunum ve bilgilendirmede; Europass CV, Dil Pasaportu, Diploma Eki, Hareketlilik Belgesi ve Sertifika Eki anlatılarak, dokümanların özellikle gençlik çalışmalarında ve iş başvurularında nasıl kullanılabileceğine dair bilgi verildi. Etkinlik, katılımcıların sorularının yanıtlanması ile sonlandırıldı.

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07
Anasayfa tüm haberler ULUSAL EUROPASS MERKEZİ, YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİNDE EUROPASS BİLGİLENDİRME SUNUMU GERÇEKLEŞTİRDİ