Europass

BALGAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK “MYK VE EUROPASS DOKÜMANLARI” KONULU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mesleki Yeterlilik Kurumu ve Ulusal Europass Merkezi tarafından mesleki ve teknik eğitim veren liselere yönelik gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında, Balgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik “MYK ve Europass Dokümanları” konulu bilgilendirme semineri 27 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

Öğrencilerin hazırlamış oldukları müzik dinletisinin ardından, Müdür Başyardımcısı Sayın Cengiz DEĞİRMENCİOĞLU ve Açık Hava Reklamcıları Derneği adına Sayın Şahin ACAR tarafından açılış konuşmaları yapılarak toplantının önemi vurgulanmış; MYK Kurum Başkanı Sayın Adem CEYLAN tarafından yapılan “Mesleki Yeterlilik Kurumu, Temel Faaliyetleri ve Mesleki Eğitim” konulu konuşma gerçekleştirilmiştir.

 

Ulusal Europass Merkezi personeli M. Hüdazan YAŞIN tarafından yapılan Europass Dokümanları ve İş Hayatındaki Önemi konulu sunumla devam eden seminer, öğrencilerin sorularının tüm konuşmacılar tarafından yanıtlanması ile sona ermiştir. 

BÜLTEN ÜYELİĞİ

Haber ve duyuruları kaçırmak istemiyorsanız e-posta listemize kaydolmanız yeterli.

EUROPASS

BİZE ULAŞIN

  • Adres: Ziyabey Caddesi 1420. Sokak No:12 Balgat - Çankaya/ANKARA
  • Telefon: (312) 428 72 11
  • Faks: (312) 428 72 07
Anasayfa tüm haberler BALGAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK “MYK VE EUROPASS DOKÜMANLARI” KONULU BİLGİLENDİRME SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ